Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> EuroBLECH 2006 poprvé s kongresem BLECHbusiness
Anotace

EuroBLECH 2006 poprvé s kongresem BLECHbusiness


10.08.2006
Nejvýznamnější technologický veletrh zpracování plechu se dočkal doprovodné akce, jakou si svým postavením v oboru již dávno zasloužil. Třídenní kongres BLECHbusiness poskytne ve 12 sekcích orientaci v problémech globálně propojeného průmyslu, jenž patří k největším světovým zaměstnavatelům a přímo či nepřímo ovlivňuje život miliardy lidí.
Pohledem do kongresového programu lze postihnout zhruba tři tematické okruhy kongresu: prvním jsou pohledy ekonomů na vliv Asie, na otázky globalizace a rizik pro malé a střední podniky, na trhy průmyslu zpracování plechu v kontextu s konkurenceschopností evropského průmyslu a výzvy automobilového průmyslu; do druhého patří otázky managementu podniku a řízení výroby v tématech workflow, produktivita, jakost a rizikový management; pro třetí byla jako rozhodující a rovnocenná technologická témata vybrána technologické inovace procesů, automatizace a robotika, nové materiály a laserové technologie. Zde je nutno ocenit rozhodnutí pořadatelů umožnit médiím bezplatný vstup na kongres a zpřístupnit tak informace z akce širšímu okruhu zájemců.
Kongres BLECHbusiness 06 se uskuteční ve dnech 24. – 26. října 2006 v rámci 19. mezinárodního technologického veletrhu zpracování plechu EuroBLECH 2006, konaného ve dnech 24. – 28. října 2006 na výstavišti Deutsche Messe v Hannoveru. Bližší informace k veletrhu a kongresu jsou k dispozici na adrese //www.euroblech.com (i v češtině).


Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: