Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Euroblech očima zástupců společnosti FORMETAL

Euroblech očima zástupců společnosti FORMETAL


10.12.2018

Ačkoliv se FORMETAL nezúčastnil tohoto stěžejního evropského veletrhu jako vystavovatel, jeho zástupci byli přítomni řadě premiér v technologiích tváření plechu i představení nových strojů svých dodavatelů. Protože výrobci strojů reagují i na požadavky českých zákazníků, postupně zdomácní i v tuzemských podnicích.

Co nejvíce zaujalo

DURMA ROBOTCELL -  Servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem Yaskawa MOTOMAN BP12. Mimo jednoznačných výhod servoelektrického lisu doplněných o robotické pracoviště se vývojoví pracovníci Durmazlaru zamysleli nad tím, jak tuto technologii zpřístupnit i menším společnostem, které nedisponují samostatnými programátory. V současné době se ve spolupráci s izraelskou softwarovou společnosti METALIX finalizuje řešení, kdy se robot naprogramuje prakticky automaticky na základě naprogramování výrobku v software DBEND!


DURMA ROBOTCELL -  servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem Yaskawa MOTOMAN BP12


DURMA Panel Bender – plně automatické servoelektrické ohýbací centrum přináší maximální rychlost a bezpečnost, plně automatickou výměnu nástrojů, inteligentní spotřebu, bezobslužnou výrobu a minimalizované časy nastavení. Je určené pro plechy tl. 0,5 – 4 mm.


DURMA Panel Bender - plně automatické servoelektrické ohýbací centrum

Variobend SLINET
- automatická linka na příčné a podélné dělení plechu do tl. 1 mm. Posuvný portál pro automatickou výměnu svitku včetně jeho zavedení, automatické nastavení nožů podélného dělení, automatické odskočení kruhových nůžek příčného dělení pro dosažení různé délky jednotlivých podélných pásků.


Variobend SLINET - automatická linka na příčné a podélné dělení plechu do tl. 1 mm

Zdroj: Tisková zpráva

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Novinky z veletrhů a výstav
Automatizace, regulace
Technologie tváření, slévárenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: