Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Flexibilitu TLS CZ umí holding využít

Flexibilitu TLS CZ umí holding využít


19.04.2017

TYROS Loading Systems CZ (TLS CZ), přední český dodavatel speciální vratové a nakládací techniky, je významným členem holdingu Loading Systems. Spolu s výrobním závodem v Novém Bydžově se TLS CZ na obratu nadnárodní skupiny podílí 20 %.

Loni v září česká firma ve městě Oradea v Rumunsku otevřela novou obchodně-servisní organizaci Tyros Loading Systems Romania. Reagovala tak na rozšíření aktivit svého největšího zákazníka, developerské společnosti CTP Invest, na rumunském území. „Aktuálně se v Bukurešti podílíme na vybavení nového průmyslového parku firmy CTP Invest naší sofistikovanou vratovou a nakládací technikou. Významným evropským hráčům v průmyslovém developingu nabízíme prostřednictvím nové pobočky podporu i v ostatních zemích Balkánu,“ konstatuje jednatel TLS CZ ing. Ivo Luňák.Postavení TLS CZ v holdingu Loading Systems dokládají také společné aktivity ve Vietnamu. Loni se česká firma v Hanoji významně podílela dodávkou vlastní nakládací techniky i šéfmontáží na projektech skupiny. Šlo třeba o vybavení výrobních a montážních závodů i o technickou podporu efektivní logistiky velikých firem jako jsou DHL, PepsiCo a další. Dodávky do Vietnamu měly celkovou hodnotu asi 27 milionů korun a obsahovaly 300 průmyslových vrat a 200 nakládacích ramp.

Naší konkurenční výhodou, kterou vedení holdingu ve svých projektech dokáže ocenit i využít, je flexibilita. Díky ní se umíme přizpůsobit požadavkům zákazníků v rozličných podmínkách, včetně těch kulturních,“ říká ing. Luňák, jednatel české TLS CZ.

Zdroj: Tisková zpráva IVEPA.

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: