Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> KASTOwin: flexibilní a univerzální modelová řada pásových pil

KASTOwin: flexibilní a univerzální modelová řada pásových pil


18.01.2019

KASTO vystavuje na veletrhu Intec flexibilní a univerzální modelovou řadu pásových pil KASTOwin. Tato řada je koncipovaná pro sériové a výrobní řezání plných materiálů, trubek a profilů. Skládá se z pěti plně automatizovaných pásových pil, které v oblasti jednoho řezu pokryjí plochu od 330 do 1.060 milimetrů. Řada KASTOwin přesvědčuje jak svým rozsáhlým standardním vybavením, tak také optimálním poměrem cena-výkon. Nejkompaktnější model, který dokáže zpracovat materiály až do průměru 330 milimetrů, je možné na veletrhu Intec vidět naživo v akci.

Tyto stroje jsou vhodné pro strojírenské firmy a nástrojárny, ale také pro obchody s ocelí, či automobilový a letecký průmysl. Jsou mohostranné a splňují většinu požadavků zákazníků poptávajících standardizovaná a ekonomická řešení. Řada KASTOwin je v nabídce též s pojízdným materiálovým odkládacím stolem pro těžké materiály nebo ve speciálním provedení pro zpracování trubek. Obzvlášť krátké časy řezání a celkovou provozní optimalizaci zajišťuje KASTOwin pro AC 5.6 optimalizovaný pro využití s bimetalem a tvrdokovem.

Tyto a mnoho dalších novinek můžete vidět na strojírenských veletrzích Intec a Zuliefermesse v Lipsku, které se za hojné účasti českých firem konají již ve dnech 5. až 8. února 2019. Vstupenky za výhodnější cenu než na výstavišti můžete získat pohodlně on-line.

Zdroj: Tisková zpráva Leipziger Messe GmbH


 Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: