Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Kovosvit MAS odkládá kvůli nařízení vlády tradiční Zákaznické dny

Kovosvit MAS odkládá kvůli nařízení vlády tradiční Zákaznické dny


11.03.2020

Strojírenská společnost Kovosvit MAS vzhledem k mimořádným opatřením souvisejícím s šířením koronaviru odkládá letošní tradiční Zákaznické dny. Vláda v souvislosti s nakažlivou nemocí od středy 10. března až do odvolání ruší všechny kulturní, sportovní a společenské akce, na nichž se může sejít více než 100 lidí. Mezi tyto akce bohužel patří i Zákaznické dny, které se měly dle plánu uskutečnit 7. a 8. dubna přímo v areálu podniku v jihočeském Sezimově Ústí.

Protože dnes nikdo nemůže vědět, jestli na začátku dubna bude nařízení stále platit, rozhodlo se vedení společnosti po zralé úvaze akci odložit. Všem zákazníkům, partnerům a zaměstnancům se omlouváme, ale věříme, že naše rozhodnutí pochopí. Vzhledem k velké oblíbenosti této akce, kdy prošlo bránou společnosti Kovosvit MAS každoročně více jak 300 našich zákazníků ze strojírenských podniků, bychom ji rádi zachovali. O novém termínu Vás budeme včas informovat.

Kovosvit MAS je připraven se individuálně věnovat potřebám zákazníků a přivítat je v  showroomu při ukázkách nových obráběcích strojů.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy Kovosvit MAS.Nomenklatura

Novinky z veletrhů a výstav

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: