Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Maintain 2005
Anotace

Maintain 2005


08.08.2005
Na mnichovském výstavišti se od 18. do 20. října 2005 bude konat Mezinárodní odborný veletrh pro průmyslovou údržbu Maintain 2005. Je to jediný veletrh, který v sobě zahrnuje nabídku všech prostředků a služeb na údržbu strojírenských a průmyslových provozů. Veletrh zahrnuje toto oborové členění: údržba a management strojů a zařízení, inspekční přístroje, měřicí a kontrolní přístroje, prostředky na údržbu strojů a zařízení (oleje všeho druhu, lepicí látky, ochrana proti korozi, filtry, emulze, náplně apod.), skladovací zařízení, elektroinstalační technika, kompresory, pumpy, armatury, ochrana pracovního prostředí a pracovníků, stroje na údržbu průmyslových podlah, malé řemeslnické nástroje a nářadí, zdvihací a transportní systémy, vysoké školy, výzkumné ústavy, odborná literatura.
Roční obrat věnovaný na údržbu průmyslových objektů a zařízení dosahuje v Evropě vysokých částek. Na kvalitním trhu s těmito prostředky na údržbu průmyslových provozů závisí nyní 40 milionů pracovních míst a tržby firem na německém trhu přesahují částku 150 mld. eur.
Pořadatelem veletrhu Maintain je světová veletržní společnost Messe München Int.
Bližší informace k veletrhu získáte na www.maintain-europe.com či u našeho zastoupení pořadatele firmy Expo-Consult+Service na www.expocs.cz.


Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: