Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Materialica s novým veletrhem Composites
Anotace
Špičkové materiály umožňují individuální design. Příkladem je studie interiéru retrovozu BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006.

Materialica s novým veletrhem Composites


10.10.2006
Přestože kompozitní materiály byly výstavním oborem všech dosavadních osmi ročníků veletrhu Materialica, jejich rostoucí význam nejen pro automobily, letadla a kosmickou techniku, ale i pro sport a využití volného času rozhodl, že se od letošního podzimu stávají tématem 1. ročníku nového souběžného veletrhu Composites. Společné veletrhy Materialica 2006 a Composites 2006 se letos konají ve dnech 10. až 12. října 2006 na výstavišti Neue Messe München. Současně budou vystaveny i oceněné exponáty soutěže průmyslového designu Materialica Design Award 2006, která za pouhé 4 ročníky konání získala značný zájem designérů a komerční úspěch prací realizovaných v kategoriích materiál, výrobek a idea na netradičních materiálech. Letos je poprvé vyhlášena cena za nejlepší studentskou práci.
Odbornými doprovodnými akcemi obou veletrhů jsou letos 1. keramický kongres Materialica s podtitulem Od funkčních keramických materiálů k inovativním výrobkům ve dnech 10. a 11. října a 2. kongres Materialica o kompozitech Kompozity v letectví a kosmické technice ve dnech 11. a 12. října – konají se v hotelu Dorint Messe München. Další informace ke všem akcím jsou na adrese www.materialica.de, kde také do 30. září probíhá on-line registrace návštěvníků spojená s 20% slevou vstupného.


Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: