Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Mewa překračuje kanál La Manche

Mewa překračuje kanál La Manche


30.08.2019

Poskytovatel textilních služeb společnost MEWA pokračuje v rozšiřování svého vedoucího postavení na trhu v Evropě a nabízí svůj servis čisticích utěrek nyní také v Anglii. Novinkou je i prodejní strategie pro britský trh. Poprvé si mohou zákazníci objednat čisticí utěrky na internetu.

MEWA nabízí svůj servis čisticích utěrek nyní také v Anglii. Nové sídlo podniku se nachází v Birminghamu. Poskytovatel textilních služeb je tak aktivní již ve 14 evropských zemích. „Vstup na trh v Anglii pro nás mnoho znamená,“ říká jednatel MEWA Textil-Service s.r.o.

Antonín Krejčí. „Na jedné stále straně pokračujeme v růstu a budujeme naši roli lídra v branži. Na druhé straně pak podnikáme nové kroky v oblasti digitalizace. Vytváříme digitální služby, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout přidanou hodnotu.


2,7 milionů lidí čistí stroje a zařízení v podniku utěrkami MEWA. Nyní je servis k dispozici také v Anglii (Foto: MEWA)   


Poprvé si mohou zákazníci požadované čisticí utěrky objednat v online shopu (www.mewa.co.uk). Při výběru a objednávání produktů pomáhá zákazníkům navigátor „the cloth finder“. S ním se dá snadno zjistit, jaké čisticí utěrky budou ty pravé. Online nástroj pokládá několik otázek ohledně typu nečistot a požadovaného čistícího výkonu. Navržené služby je možné pak rovnou zarezervovat.Internetový obchod je k dispozici zatím pouze v Anglii. V průběhu roku je plánováno zavedení podobného online shopu také ve Španělsku a v Maďarsku. 

Zdroj: Tisková zpráva MediaTrust Communications

Zpracováno redakcí.
    
 Nomenklatura

Bezpečnost práce a požární ochrana
Exportní příležitosti

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: