Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Na veletrhu Euroguss se představí i česká oficiální expozice

Na veletrhu Euroguss se představí i česká oficiální expozice


13.01.2020

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR zařadilo účast na veletrhu Euroguss do oficiálních účastí s cílem představit Českou republiku jako významného a tradičního obchodního partnera v oblasti slévárenství a souvisejícího průmyslu. Účast by měla podpořit české slévárenství jako důležitý průmyslový obor s potenciálem pro export do Německa. Vzhledem k vysoké mezinárodnosti veletrhu se pro české firmy jedná o příležitost, jak najít nové obchodní kontakty nejen z Německa, ale i z dalších zemí světa. 

Česká expozice bude umístěna na ploše o rozloze 110 m2 v pavilonu 9, číslo stánku 350. Zastoupeny budou společnosti Alitex spol. s r.o., AS Casting s.r.o., Atas elektromotory Náchod a.s., Beneš A Lát a.s., Hydac spol. s r.o., ČZ a.s., Gerco EWZ, s.r.o., KaBePe Kovo s.r.o., Svaz sléváren České republiky, Tokoz, a.s.
Oficiální účast zajišťuje společnost Veletrhy Brno, a.s., která připravila také doprovodný program, jehož součástí bude i úterní slavnostní otevření expozice od 11 hodin. 

Mezinárodní veletrh výrobního průmyslu  Euroguss představuje významnou událost pro mezinárodní odbornou veřejnost a samotné výrobce. Nabídka zahrnuje jako každý rok stroje a přístroje lití pod tlakem, pece, formy a jejich příslušenství, dělící látky a materiály, dodatečné úpravy odlitků, povrchové úpravy, měřící a regulační techniku, kontrolu kvality, zkoušky surovin a techniku pohonu.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.Nomenklatura

Technologie pro povrchové úpravy
Měření ve strojírenství
Novinky z veletrhů a výstav
Všeobecné strojírenství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: