Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nová automatizovaná robotická kontrolní buňka

Nová automatizovaná robotická kontrolní buňka


29.04.2019

Společnost Hexagon uvádí na trh novou modulární robotickou kontrolní buňku PartInspect L. S její pomocí je vysokorychlostní a vysoce přesné měření v dílenském prostředí snadnější než v minulosti.Buňka PartInspect L, založená na systému AICON StereoScan neo nebo AICON PrimeScan v sobě slučuje robotické rameno se špičkovou technologií skeneru a poskytuje tak mimořádnou úroveň kontroly kvality s výstupem přímo v dílenském prostředí. Systém je vybavený interaktivním automatizovaným plánováním skenování a systémem pro generování dráhy robota pro zabránění kolizí. Poskytuje tak skutečně automatizované 3D měření, od plánování a skenování až po analýzu a vytváření protokolů měření.

Ovládá se jednoduše integrovaným dotykovým displejem terminálového rozhraní, pomocí kterého lze rychle vybírat a spouštět předinstalované programy pro roboty a po dokončení okamžitě zobrazit protokol měření.

Buňka PartInspect L může být instalována přímo ve výrobní lince, v její blízkosti, nebo fungovat offline. Jedná se o dokonalé řešení pro automatizované měření dílů – úlohu jednoduše naplánovat, změřit a získat výsledky.

Zdroj: Tisková zpráva Hexagon

Zpracováno redakcí.Nomenklatura

Metrologie/ kontrola jakosti

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: