Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nová řada držáků pro montáž displejů

Nová řada držáků pro montáž displejů


03.06.2016

Společnost Southco rozšířila nabídku držáků AV Display Mount o tři nové odolné modely, které kromě velké robustnosti nabízejí flexibilní možnosti montáže velkých a těžkých displejů.

Řada D40 Series zahrnuje verzi s možností náklonu a otáčení (K Series), verzi s možností náklonu a otáčení a s jednoduchým ramenem (A Series), a konečně verzi s dvojitým nástavbovým ramenem (D Series). Všechny typy disponují vestavěným mechanismem pro pozicování, který umožňuje přesné ovládání a přizpůsobení provozním podmínkám.

Uvedená řada D Series navíc nabízí rozšířené možnosti dvojitého pozicování pro úlohy, kde je třeba prodloužená délka ramene.
 
Držáky mají stejnou validovanou trvanlivost, danou počtem cyklů nastavení displeje, a stejné možnosti montáže jako ostatní držáky displejů Southco, liší se jen robustnějším provedením a větší velikostí. Držáky D40 Series jsou kompatibilní se standardem VESA, mohou nést monitory o hmotnosti až 23 kg a umožňují jednoduchou instalaci na stěnu. Vestavěný kabelový kanál a konstrukce hladkého tvaru s minimem spojů usnadňují údržbu a čištění.

-DH-

Zdroj: Tisková zpráva MEPAX

Zpracováno redakcíNomenklatura

Montáže/ kompletace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: