Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nové kombinované hydraulické čerpadlo PV+270/T7EES
Anotace
Kombinované hydraulické čerpadlo PV+270/T7EES

Nové kombinované hydraulické čerpadlo PV+270/T7EES


12.12.2007
Společnost Parker Hannifin přišla s novým řešením v rámci aplikací s vysokým průtokem při bezkonkurenčně nízkých nákladech. Díky kombinaci vynikajících vlastností PV+ s  technologií kompaktních lamel se tak zákazníkům nabízí nové úsporné řešení pro aplikace s velkým průtokem (hydraulické lisy, lodní a námořní aplikace, papírenský průmysl atd.).

PV+270/T7EES představuje lehčí a kompaktnější řešení než jakýkoli jiný produkt na trhu. Díky malým rozměrům a tlakové kapacitě činí poměr výkonu a hmotnosti více než 2 kW na kilogram. Komora uvnitř PV+ v kombinaci s lamelovou technologií zajišťuje nejnižší úroveň hluku v systému. Vlastnosti PV+270/T7EES zahrnují širokou řadu hodnot výtlaku (do 724 cc/ot.) a množství funkcí (hřídele, konfigurace otvorů, UNC a metrické závity otvorů a velké množství ovládacích prvků).

Kombinované hydraulické čerpadlo je určeno do provozu při vysokém tlaku (do 350 bar na píst, 240 bar na lamelu) a svůj výkon si udržuje po celou dobu (vysoký tlak, vynikající výkonnost, nízká úroveň hluku).

 Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: