Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nové plastové závěsy pro využití v korozivním prostředí

Nové plastové závěsy pro využití v korozivním prostředí


11.01.2019

Společnost Southco rozšiřuje svou úspěšnou řadu závěsů s konstantním momentem E6 o plastovou verzi určenou pro použití v korozivním prostředí. Závěsy s polohou regulovanou prostřednictvím konstantního momentu vykazují v celém rozsahu pohybu konstantní odpor, a umožňují tak uživatelům snadné nastavení pozice dveří, displejů a jiných komponent s montáží pomocí závěsů a jejich bezpečné udržení v jakékoliv požadované pozici: plně otevřené, plně zavřené nebo kdekoliv mezi tím.
 

Plastová verze oblíbených závěsů E6 s polohou regulovanou prostřednictvím konstantního momentu, zhotovených z odolného plastu a korozivzdorné oceli, přináší výhody konstantního momentu, moderního vzhledu, malé hmotnosti a cenově výhodného provedení. Plastové závěsy E6 jsou dostupné v provedení se symetrickým nebo asymetrickým momentem a umožňují dosáhnout v jakékoliv úloze přesného odporu proti pohybu. Závěsy s regulovanou polohou od firmy Southco jsou dostupné v široké škále momentů, velikostí a materiálových provedení, aby splnily požadavky všech úloh v různých odvětvích. Závěsy s regulovanou polohou od firmy Southco umožňují spolehlivé nastavení pozice a stálost síly potřebné k pohybu a zaručují ve většině úloh plný výkon po celou dobu životnosti bez nutnosti seřízení.

Global Product Manager Todd Schwanger dodává: „Plastové závěsy E6 s regulací polohy konstantním momentem nabízejí zvýšenou odolnost proti korozi a možnosti nastavení momentu pro širokou škálu aplikací. Odstraňují náklady spojené s použitím tlakového lití nebo instalací dalších pomocných komponent pro udržení konzistentní pozice.“

Zdroj: tisková zpráva Mepax

Zpracováno redakcí.Nomenklatura

Montáže/ kompletace
Materiály konstrukční nekovové

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: