Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nové produkty společnosti Parker Hannifin na veletrhu v Hannoveru

Nové produkty společnosti Parker Hannifin na veletrhu v Hannoveru


03.04.2019

Společnost Parker Hannifin, globální jednička v oblasti pohonných a řídicích technologií, na letošním veletrhu v Hannoveru uvede nové produkty - vzduchový chladič Quiet Air Oil Cooler (řada QAC) a vakový akumulátor Global (řada EHV).

Řada Quiet Air Oil Cooler (QAC) je navržena pro průmyslové použití a nabízí nejnižší dostupnou úroveň hluku na trhu. Tato nová řada má vylepšený design, který je optimalizován tak, aby výrazně omezil úroveň hluku. Proto jsou tyto jednotky vhodné i pro instalaci v blízkosti operátora a je možné snáze splnit limity hladiny hluku. Všechny velikosti chladičů jsou dostupné s vysoce účinnými motory IE3 o výkonu až 160 kW (střídavý proud), což z nich činí nákladově efektivní řešení chlazení pro průmyslové chladicí systémy.


Akumulátor Global společnosti Parker splňuje mezinárodní certifikace (SELO, ASME a CE) a nabízí vylepšenou technologii i design. Součástí tohoto výrobku je nový plynový ventil, který je navržen tak, aby jej bylo možné použít s aktuálně dostupnými adaptéry na trhu. Vylepšení zahrnují i nově vyvinutou směs vaku, která je nazvána Extra-Life a optimalizovaný design kapalinového hrdla, které omezuje úroveň hluku a vylepšuje průtok.


 Díky novému designu tohoto výrobku bylo dosaženo snížení počtu dílů a zjednodušení průvodní dokumentace, což zajištuje významné snížení nákladů a zdrojů vyžadovaných ze strany oddělení nákupu a logistiky. Všechny akumulátory Global společnosti Parker disponují unikátním kódem, díky němuž mohou zákazníci využít výhod systému Parker Tracking System (PTS).

Čísla dílů a podpůrné technické informace jsou k dispozici na webové stránce www.parker.com/acde

Zdroj: Tisková zpráva Parker Hannifin

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Hydraulika/ hydraulické prvky
Pneumatické prvky/ kompresory
Převody/pohony/ložiska/spojky

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: