Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nové pružinové aretační čepy vhodné i pro tenké panely

Nové pružinové aretační čepy vhodné i pro tenké panely


14.06.2019

Společnost Southco rozšířila svou řadu pružinových aretačních čepů o novou verzi se závitovou pojistkou, která umožňuje čepy snadno a rychle instalovat na tenké panely, a to i při nedostatku montážního prostoru, a stejně snadno a rychle je i demontovat. Nové pružinové aretační čepy řady 56 od firmy Southco jsou vhodné pro panely o tloušťce 0,64 mm. Závitová pojistka pomáhá předejít jejich ztrátě. Čepy se dodávají s hlavou opatřenou plastovou čepičkou. Škála standardních i na zakázku zhotovených barevných provedení může být použita k odlišení různých skupin přístupových bodů.
 
Pružinové aretační čepy se závitovou pojistkou řady 56 vycházejí z řady aretačních čepů určených pro montáž obrubovačkou nebo zalisováním a dodávají se ve dvou variantách: čepy, které drží otevřené, a čepy bez této funkce. To usnadňuje flexibilní montáž a demontáž dveří, panelů a podobných komponent i na místech, kde je nedostatek prostoru.


Pružinové aretační čepy řady 56 se vyznačují zesílenou hlavou pro snadné uchopení a volitelné plastové čepičky různých barev umožňují konstruktérům zvýraznit jednotlivé skupiny přístupových bodů podle požadavků dané úlohy. Zasouvatelná konstrukce čepu usnadňuje aretaci posuvných komponent.

Podle Jima Gradyho, Global Product Managera firmy Southco: "Pružinové aretační čepy řady 56 uspokojují rostoucí průmyslový trend používat stále tenčí a lehčí panely a umožňují jejich rychlou ruční instalaci. Různé možnosti instalace a verze, které drží otevřené, rozšiřují flexibilitu konstrukce, zvláště v místech s omezeným prostorem, včetně např. serverů nebo svěrek pro průmyslová svítidla.

Pro více informací o kompletní řadě pružinových aretačních čepů 56 od firmy Southco prosím navštivte www.southco.com nebo kontaktujte nepřetržitou službu 24/7 oddělení péče o zákazníky na info@southco.com.

Zdroj: Tisková zpráva Mepax

Zpracováno redakcí
 Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: