Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nové verze produktů Autodesku
Anotace
Jednou z nejvíce očekávaných novinek je Autodesk Inventor 10.

Nové verze produktů Autodesku


18.05.2005
Společnost Autodesk představila nové verze více než 25 svých softwarových produktů. Mezi novinkami jsou Autodesk Inventor Series 10, Autodesk Inventor Professional 10, AutoCAD Mechanical 2006, Autodesk Vault 4 (integrovaný do všech produktů Autodesku pro navrhování ve výrobním průmyslu), Autodesk Productstream 4, Autodesk Streamline 7 a Autodesk DWF.
Aplikace Autodesk Inventor je již čtyři roky po sobě nejprodávanějším 3D návrhářským softwarem na světě. Zčásti k tomu přispívá i fakt, že je to jediné integrované 2D a 3D řešení na trhu. Nová verze Autodesk Inventoru 10 přináší významné inovace, například Inventor Studio, které umožňuje fotorealistický rendering a animaci na podporu kvalitní komunikace ve výrobním týmu, nebo nové prvky funkčního navrhování představující podstatně intuitivnější pojetí modelování. Design Accelerator poskytuje nástroje pro vytváření dílů a sestav na základě funkčních atributů, jako je například rychlost, síla a vlastnosti materiálu. Feature Generator umožňuje uživatelům modelovat a modifikovat návrhy pomocí intuitivních úkonů prostřednictvím myši. Funkční navrhování umožňuje inženýrům navrhovat výsledné výrobky podle toho, jak mají fungovat, a ne jen podle jejich geometrických vlastností. Tyto nové možnosti od základu mění způsob práce inženýrů a umožní jim rychleji uvádět výrobky na trh.
Dvacátá verze AutoCAD 2006 přináší vylepšené rozhraní pro zadávání dat, zdokonalené popisky s rychlejšími změnami textu, šrafování a výpočtů v tabulkách a pohotovou konverzi do formátu Autodesk DWF. Ten umožňuje pohotově sdílet návrhy a související informace s kýmkoli, kdo si stáhne bezplatný prohlížeč.


Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: