Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Novinky v softwaru Solidworks

Novinky v softwaru Solidworks


27.11.2019

Společnost 3E Praha Engineering a.s. uspořádala začátkem listopadu 2019 tradiční setkání uživatelů softwaru Solidworks v České republice. Již více než 15 let pravidelně seznamuje publikum s novinkami, které byly do softwaru za poslední rok implementovány. Akce byla dvoudenní, doplněná o večerní společenský program a workshopy.

O úvodní přivítání účastníků se postaral jeden ze zakladatelů a současně ředitel společnosti 3E Praha Engineering a.s. pan Josef Malý. Během prvního dne zazněly odborné příspěvky od partnerských firem a specialistů technického týmu zákaznické podpory 3E Praha. Uživatelé ocenili především prezentaci nových možností softwaru Solidworks 2020. Z celé řady významných vylepšení bychom rádi vyzdvihli především zdokonalení nástroje pro správu dat Solidworks PDM Professional, cloudové nástroje nebo významné zvýšení výkonu prakticky ve všech oblastech. Z nové verze softwaru dýchá na uživatele jednoduchost a uživatelská přívětivost, významně zefektivňuje proces navrhování.


Ve druhém dni již probíhaly specializované workshopy zaměřené na správu dokumentace, simulace, doplňkové moduly Solidworks Premium a možnosti software Solidworks CAM. Zákazníci tradičně velmi dobře hodnotili příspěvek na téma Tipy a triky.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávyNomenklatura

CAD/CAM/CAE/CIM
Informační technologie/E-business
Vzdělávání a školství

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: