Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nový Branch Manager v Mazaku

Nový Branch Manager v Mazaku


09.04.2018

Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. oznamuje, že pan Petr Šimáček je jmenován do funkce Branch Manager a bude odpovědný za působení společnosti na českém a slovenském trhu, a to od května 2018.


Pan Šimáček pochází z Prahy. Magisterský titul v oboru mechatroniky a automatizační techniky získal na univerzitě v Tampere ve Finsku a posledních 15 let své kariéry pracoval v oblasti služeb zákazníkům a na generálních manažerských pozicích v ABB.

Pan Šimáček poznamenal: „Jsem rád, že se mohu připojit k Yamazaki Mazak, přednímu výrobci CNC obráběcích strojů, strojů pro zpracování laserem, automatizačních systémů a řešení iSmart Factory. Je to období výrazného růstu pro naše podnikání ve střední Evropě a jsem velmi motivován vést další rozvoj organizace k podpoře zákazníků zapojených do moderní výroby v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a ve Slovinsku."

Od založení společnosti Mazak v roce 2004 se místní zastoupení neustále rozšiřuje v oblasti prodeje, zákaznických služeb a aplikačních technologií. Technologické centrum České republiky v Jažlovicích, nedaleko Prahy, se nachází u dálnice D1.

Dne 24.4.2018 zveme všechny stávající i nové zákazníky na Open House/ iSMART Factory Seminar, kde Vás pan Šimáček společně s celým týmem Mazak osobně přivítá.

Dr. Damien Cleugh
Generální manažer
Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o.

Více informací o semináři zde.


Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. has announced the appointment of Mr Petr Šimáček as Branch Manager of its Czech and Slovak operations, starting May 2018.

Originally from Prague, Mr Šimáček has a Masters degree in Mechatronics and Automation Engineering from Tampere University in Finland and has spent the last 15 years of his career in customer service and general management positions at ABB.

Mr Šimáček commented "I am delighted to join Yamazaki Mazak, the leading manufacturer of CNC machine tools, laser processing machines, automation systems and iSmart Factory solutions. It is a time of significant growth for our business in Central Europe and I am greatly motivated to drive the organisation´s further development to support customers involved in advanced manufacturing in the Czech Republic, Slovakia, Bulgaria and Slovenia."

Since Mazak´s Czech company was established in 2004, the local organisation has continuously expanded in sales, customer service and application technology functions. The Technology Center Czech Republic in Jazlovice, near Prague, is located on the D1 highway and customers are warmly invited to visit the Mazak Open house/ iSMART Factory seminar on 24th April, where Mr Šimáček will be available, along with the whole Mazak team.

Dr. Damien Cleugh
General Manager
Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o.Nomenklatura

Management a řízení
Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: