Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Nový ředitel společnosti Elis

Nový ředitel společnosti Elis


05.03.2019

Ředitelem závodu Elis Textile Care ve Velkých Pavlovicích byl k 1. březnu jmenován Ivan Hulcký (43), který doposud působil jako výrobní ředitel společnosti Altech.Úkolem Ivana Hulckého v nové roli bude připravit závod ve Velkých Pavlovicích a jeho zaměstnance a systémy na další rozvoj. Vedle toho bude spolupracovat s obchodním oddělením v péči o stávající i nové zákazníky,“ uvedla k jmenování nového ředitele Jana Puškáčová, která řídí aktivity skupiny Elis v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Své zkušenosti z předchozích zaměstnání využije Ivan Hulcký i při rebrandingu české pobočky. Ta prošla v České republice v uplynulém roce změnami a po přechodném názvu Berendsen Part of Elis působí od února 2019 pouze pod názvem Elis.

Ivan Hulcký, který v předchozích letech zastával provozní manažerské funkce ve společnostech Altech, Deceuninck a AVX Czech Republic, absolvoval Fakultu technologickou VUT Brno a dále získal profesionální diplom v managementu na Open University – OU Business School v Praze. Ve svém volném čase se kromě rodiny věnuje cestování, sportu a práci s vínem.

Skupina Elis poskytuje v České republice služby více než dvěma tisícům zákazníků, zejména výrobním společnostem ze všech oborů, od potravinářství po automobilový průmysl. Jako jediná firma v ČR umí nabídnout také řešení pracovních oděvů i pro ultračisté provozy farmaceutických firem pracujících v nejvyšších třídách čistoty nebo v aseptickém prostředí. Vedle závodu ve Velkých Pavlovicích vlastní Elis v České republice také prádelnu ve Slavkově.

Zdroj: Tisková zpráva Best Communications

Zpracováno redakcí
 Nomenklatura

Management a řízení
Bezpečnost práce a požární ochrana

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: