Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Parker Hannifin představí na MSV novinky v diagnostice hydraulického oleje

Parker Hannifin představí na MSV novinky v diagnostice hydraulického oleje


26.09.2019

Společnost Parker Hannifin připravuje na letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, který proběhne od 7. do 11. října na brněnském výstavišti, řadu novinek a praktických ukázek.

Zájemci najdou produkty Parker na společném stánku s jejich distributorem společností Seall. Hlavním tématem letošní výstavy produktů na stánku číslo 125 v pavilonu V je moderní diagnostika hydraulického oleje. Mezi vystavovanými produkty najdou návštěvníci například světově uznávané hadicové systémy pro hydraulické a pneumatické systémy Push-lok a Global Core. Představena budou i zařízení na diagnostiku hydraulických a pneumatických systémů SensoControl Service Master Plus nebo Parker icountBSplus zařízení pro analýzu tekutin v laboratorní kvalitě s využitím zabudované laserové technologie. 


Parker icountBSplus – Analyzátor kapalin s laboratorní přesností

Kromě systémů na diagnostiku a analýzu hydraulického oleje najdou zájemci na stánku řadu dalších produktů Parker. Jako například hydraulické přímočaré motory, filtrační systémy, pístový hydrogenerátor F1 a řadu dalších.

„Mezinárodní strojírenský veletrh je pro společnost SEALL srdcovou záležitostí. Je to místo, kde se již řadu desetiletí scházejí špičky strojírenského průmyslu jak z domova, tak ze zahraničí a kdo není na MSV, jako by nebyl. Letos na našem stánku najdou to nejlepší z oblasti hydrauliky a pneumatiky od společnosti Parker Hannifin i naše vlastní řešení, stačí dojít a přesvědčit se,“ pozval na veletrh Ing. Jiří Pavlů, jednatel společnosti Seall.

„Parker Hannifin je na trhu již více než 100 let a je etablovaným leaderem na trhu hydraulických a pneumatických systémů a řešení pro řízení pohybu. Proto si vážíme možnosti ukázat zákazníkům a partnerům na MSV v Brně co skutečně umíme, a že to umíme skvěle,“ řekla k účasti na MSV Vladimíra Fadrná, Marcom Leader pro střední a východní Evropu ve společnosti Parker Hannifin.

Zdroj: tisková zpráva Aetna
Zpracováno redakcíNomenklatura

Novinky z veletrhů a výstav
Pneumatické prvky/ kompresory
Hydraulika/ hydraulické prvky

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: