Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Potřeste si rukou s robotem

Potřeste si rukou s robotem


26.09.2019

Firma Schunk se letos zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně již po čtrnácté. Na ploše 98 m2 představí osm stacionárních palet, z čehož budou čtyři s produkty z řady upínací techniky a čtyři s automatizací a robotickým příslušenstvím. Expozici zpestří čtyři pohyblivé robotické aplikace, na kterých bude znázorněný především rychlovýměnný systém SWS a široká škála koncových efektorů v kombinaci se známými výrobci robotických ramen. Letošní raritou bude pětiprstá ruka SVH, se kterou si budou moci zájemci přímo na stánku potřást.


Společnost Schunk již tradičně na MSV zaujímá místo v pavilonu F. Stánek má letos číslo 14.

Z upínací techniky se můžete těšit například na magnetický upínací systém Magnos, silový a centrický upínací systém Kontec KSC, upínací věž Schunk se třemi upínacími systémy Kontec Vero-S nebo širokou škálu upínacích čelistí. Z automatizace budou předvedeny různé lineární moduly, mechatronika, nejosvědčenější chapadlo PGN-plus-P, kolaborativní chapadla, rychlovýměnný systém SWS, robotické příslušenství a mnohé další.

Po celou dobu konání veletrhu budou k dispozici profesionální proškolení zaměstnanci firmy, kteří ochotně zodpovědí dotazy, předvedou vše, co bude na místě k vidění, mohou pomoci navrhnout řešení na míru nebo jen přátelsky pohovořit.

Společnost Schunk se těší na vaši návštěvu!

-GP-Nomenklatura

Novinky z veletrhů a výstav
Automatizace, regulace
Nástroje pro obrábění / řezné materiály
Obráběcí stroje a technologie

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: