Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Prezentace softwaru pro měření na obráběcích strojích
Anotace
Účastníci setkání si mohli prakticky vyzkoušet vytvořený měřicí cyklus přímo na stroji.

Prezentace softwaru pro měření na obráběcích strojích


14.03.2005
V prostorách firmy Renishaw v Brně se konala prezentace softwarových produktů Renishaw Productivity+ Active Editor a Renishaw Productivity+ GibbsCAM plug-in, kterou společně uspořádaly firmy Renishaw a technology-support. Jednalo se o první ze série pravidelných setkání, určených přednostně pro prodejce a servisní techniky firem dodávajících obráběcí stroje. Na tuto akci budou navazovat další, o nichž budeme čtenáře včas informovat.
Firma Renishaw, jedna z předních společností v oblasti metrologie, si zvolila mezi světovou konkurencí výrobců programového vybavení v oblasti CAM jako jedinou společnost Gibbs and Associates – v České a Slovenské republice zastoupenou firmou technology-support – a společně vyvinuly nový plug-in pro software GibbsCAM. Tento modul, který představuje nový zjednodušený způsob vytváření měřicích cyklů pro obráběcí stroje, umožňuje programování řízení procesu a měření spolu s generováním drah nástrojů.
Active Editor je další ze tří provedení softwaru Productivity+ a je určen pro uživatele, kteří momentálně nedisponují žádným CAM softwarem.


Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: