Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Přichází Solidworks 2021

Přichází Solidworks 2021


30.10.2020

Společnost Dassault Systèmes uvádí na trh řešení Solidworks 2021. Jde o nejnovější přírůstek v portfoliu aplikací pro 3D navrhování a konstruování. Zdokonaluje možnosti a efektivitu práce při navrhování, dokumentaci, správě dat i validaci. Uživatelé tak mohou zvládat své úkoly rychleji. Navíc mohou díky Solidworks 2021 rozšířit svůj potenciál připojením do portfolia 3DExperience Works, a tak hladce zvládat více úkolů v různých fázích od návrhu po výrobu a urychlit inovace prostřednictvím cloudových nástrojů pro spolupráci.


3DExperience Solidworks zahrnuje cloudové funkce pro designové a strojírenské navrhování s optimalizací pro mobilní zařízení. (Zdroj: Dassault Systèmes)

Solidworks 2021 nabízí zdokonalení výkonu a rozšířené funkce včetně 10 nejžádanějších vylepšení, která si přála komunita Solidworks na únorové akci 3DExperience World 2020.  Posílení výkonu se týká navrhování dílů a sestav, aktualizace produktů, ale i výkresů, grafiky a správy dat. Díky tomu se urychluje práce se soubory a celkově se zvyšuje tempo a plynulost práce. Dále rozšiřuje škálu funkcí a přináší svým příznivcům zjednodušení tvorby sestav, flexibilnější navrhování dílů, robustnější simulace, ale také příjemnější uživatelské prostředí a modelování.


Solidworks 2021 nabízí zdokonalení výkonu a rozšířené funkce. (Zdroj: Dassault Systèmes)

Kromě toho je speciální edice s připojením k platformě 3DExperience nyní dostupná ve třech balíčcích – 3DExperience Solidworks Standard, Professional a Premium, které odpovídají desktopovým verzím. Zákazníci mohou používat stejné důvěrně známé desktopové aplikace Solidworks, na které spoléhali v předchozích letech. Cloudové služby platformy 3DExperience je navíc obohacují tím, že budou mobilní a dojde k ještě užší spolupráci. Tato propojená verze Solidworks je k dispozici s integrovanou správou dat, která se postará o zastaralé nebo ztracené soubory a automaticky aktualizuje software i data. Všichni uživatelé pracují se stejnou verzí a dělí je jen jediné kliknutí od pokročilých aplikací portfolia 3DExperience Works. Nabídka zahrnuje cloudové funkce pro designové a strojírenské navrhování s optimalizací pro mobilní zařízení, a tak umožňuje automatizaci a spolupráci, ať se pohybujete kdekoliv.

Zdroj: Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy agentury GraylingNomenklatura

CAD/CAM/CAE/CIM

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: