Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Produktové novinky, rozšiřování spolupráce s Google a nové partnerství SAP s IBM

Produktové novinky, rozšiřování spolupráce s Google a nové partnerství SAP s IBM


19.05.2017

Společnost SAP SE  představila na své globální konferenci SAPPHIRE NOW v americkém Orlandu hned několik novinek včetně rozšíření portfolia SAP Leonardo, spolupráce SAP Ariba a IBM, vyhlášení soutěže Intelligent App Challenge ve spolupráci s Googlem, inovovaného řešení SAP S/4HANA Cloud 1705, centralizace partnerských aplikací do SAP App Centre a iniciativy Thrive Global, která ve spolupráci s SAP SuccessFactors podporuje zdravé pracovní prostředí. Na záznamy vystoupení a prezentací ze SAPPHIRE NOW se můžete podívat zde.


Bill McDermott, CEO SAP, na SAPPHIRE NOW

SAP Leonardo, inovativní portfolio zaměřené na internet věcí, propojuje ve své rozšířené verzi strojové učení, internet věcí, big data, blockchain a analytiku spolu s odbornými znalostmi a metodologií Design Thinking. SAP Leonardo Machine Learning zahrnuje mimo jiné sadu nových aplikací pro fakturaci či zákaznické služby.

V rámci budování ekosystému SAP Leonardo byla na konferenci SAPPHIRE NOW také oznámena spolupráce se společností Deloitte.

Společnosti SAP Ariba a IBM budou spolupracovat na vývoji aplikací pro digitální obchodování za využití portfolia SAP Leonardo a IBM Watson. Moderní aplikace umožní zákazníkům strukturalizovat obchodní data, rychleji reagovat napříč obchodním řetězcem a lépe a rychleji se rozhodovat.

Strategické partnerství společností SAP a Google, bylo rozšířeno o certifikaci technologie SAP NetWeaver na Google Cloud Platform (GCP). Zákazníci tak budou moci nasadit platformu SAP S/4HANA a aplikaci SAP Business Warehouse na GCP. Výsledkem bude celosvětová dostupnost platformy SAP Cloud Platform na GCP, stejně jako integrace strojového učení či internetu věcí.

Google a SAP také vyhlásily Intelligent App Challenge, soutěž pro partnery vyvíjející inteligentní aplikace za využití expresní edice SAP HANA na GCP.

Řešení SAP S/4HANA Cloud 1705, které je nyní všeobecně dostupné pro digitálního asistenta SAP Co-Pilot, umožňuje společnostem zefektivnit a zautomatizovat jejich firemní procesy. Mezi novinky SAP S/4HANA Cloud 1705 patří výrazné zrychlení finančních operací včetně finanční konsolidace, SAP S/4HANA Cloud for Finance pro integraci úvěrů a add-on integrace digitálních plateb. Řešení dále přináší uvolnění inovativních koncových procesů pro výrobu, finanční transparentnost, správu zásob a řízení dodavatelů umožňující výrobu založenou na poptávce, stejně jako integraci systémů třetích stran včetně objednávek a další novinky.

SAP centralizoval veškeré partnerské aplikace do SAP App Centre, shromaždiště kompletní nabídky partnerského ekosystému. Vychází tím vstříc partnerům i zákazníkům, kteří si tak v rámci jednotného portálu mohou zkoušet, nakupovat a využívat veškeré partnerské aplikace.

Zdroj: Tisková zpráva SAP

Zpracováno redakcí

 Nomenklatura

Informační technologie/E-business

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: