Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Protipožární regálový s požární odolností až 90 minut

Protipožární regálový s požární odolností až 90 minut


14.10.2015

Pro skladování nebezpečných hořlavých látek na paletách nebo IBC nádržích je v nabídce kompletní řešení z jedné ruky: protipožární regálový sklad typu FBM. Tento typ skladu zajistí, aby byly provozní požadavky splněny přesně a dle předpisů – bez ohledu na to, o jaký se jedná případ použití.

Protipožární regálový sklad FBM nabízí skladovací kapacitu až pro 32 sudů nebo 8 IBC nádrží a splňuje veškeré požadavky požární odolnosti až EI 90, tzn. typová řada odolává až 90 minutovému působení požáru – nezávisle na tom, zda se jedná o vnitřní nebo vnější požární zatížení.


Robustní ocelový protipožární kontejner překvapí svým praktickým základním vybavením: velká záchytná vana včetně mřížového roštu zaručí dodržení Zákona o vodách, samouzavírací 2- křídlé dveře se postarají o okamžitou ochranu v případě požáru. Další příslušenství může být přidáno dle požadavků, např. elektromagnetická aretace dveří, topení a chlazení v provedení EX, vložné vany z PE nebo hasící systémy. Součástí je i technické větrání, vyžadované normou ČSN 650201, které disponuje požárním uzávěrem, a které zaručí předepsanou výměnu vzduchu.

Díky své kompaktnosti jsou regálové protipožární kontejnery DENIOS velmi flexibilní a lze je snadno obsluhovat pomocí vysokozdvižného vozíku. Jsou vhodné k umístění uvnitř budov i ve volném prostranství.

-rz-

Zdroj: tisková zpráva

Redakčně upravenoNomenklatura

Ekologie
Průmyslové kapaliny

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: