Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Ralf Schumacher v Praze: Stal se ambasadorem značky Xiaomi

Ralf Schumacher v Praze: Stal se ambasadorem značky Xiaomi


05.02.2020

Vítěz šesti Velkých cen šampionátu Formule 1 Ralf Schumacher se na skok objevil v Praze. Nebyl si však prohlížet památky, jeho cesta byla ryze pracovní. V české metropoli byl totiž bratr legendárního Michaela Schumachera podepsat smlouvu, díky které se stal ambasadorem značky Xiaomi. 


Ralf Schumacher ve Formuli 1 postupně závodil v barvách týmů Jordan, Williams a Toyota. Nyní se stal ambasadorem značky Xiaomi.

Jsme spokojeni, je to další úspěšný krok v naší dlouhodobé strategii,“ pochvaloval si za Xiaomi Viktor Hajíček. Po marketingové stránce se firma ve světě motoristického sportu dokonale etablovala. Už loni se spojila s českou stájí F2 a F3 Charouz Racing System, na začátku tohoto roku značka podporovala Martina Michka na nejtěžším etapovém závodě planety Rallye Dakar.

Sport je vůbec pro Xiaomi oblíbeným odvětvím, kde se prezentuje. Kromě motorismu je to hlavně hokej, kde je partnerem hokejistů znojemských Orlů v nejvyšší rakouské soutěži a nově také pražské Slavie v Chance lize. Spojení Xiaomi a slavného příjmení Schumacher je samozřejmě z marketingového hlediska velký úspěch a důkaz, že Xiaomi zdaleka nemyslí jen na český trh. „Přemýšlíme dlouhodobě. Určitě připravujeme i další zajímavé věci,“ doplnil Hajíček.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy Chillicom.Nomenklatura

Inovace
Informační technologie/E-business

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: