Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> S robotickými komponenty na Amperu

S robotickými komponenty na Amperu


22.03.2019

Letos to byl již čtvrtý ročník, kdy se účastní firma Schunk Intec s.r.o. veletrhu Amper.


Na stánku firmy Schunk jsou prezentovány novinky i osvědčené produkty z oblasti automatizace a robotického příslušenství. Přijďte se pobavit o vlastním aktuálním projektu, který právě řešíte nebo se jen podívat na aktuální trendy.

Na stánku je v souladu s moderními trendy k vidění průžez průmyslových robotických aplikací nebo například ukázka novinek z oblasti kolaborativní robotiky.

Návštěvníci mají ještě dnes možnost shlédnout prezentaci žhavých novinek i sortiment ze standardních osvědčených sérií. Schunk předvádí čtyři robotické aplikace, na kterých jsou znázorněny různé možnosti koncových efektrorů, které se vyměňují pomocí rychlovýměnného systému SWS, silový a momentový senzor FT-AXIA, inteligentní chapadlo pro Smart Factory a další. Na stacionárních podstavcích je prezentován přehled chapadel, zastoupeny jsou produkty z řady mechatroniky, rotační a lineární moduly a nechybí ani robotické příslušenství. Pokud řešíte komplexní projekt, jednoduchou aplikaci, hledáte inspiraci nebo se chcete jen podívat na novinky a trendy z oblasti automatizace a robotického příslušenství, máte dnes poslední možnost navštívit stánek firmy Schunk Intec, který se nachází v pavilonu V s číslem 5.09.

-GP-Nomenklatura

Montáže/ kompletace
Novinky z veletrhů a výstav

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: