Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Síťová karta certifikovaná dle UL - Network M2

Síťová karta certifikovaná dle UL - Network M2


16.05.2019

Eaton, globální leader v řízení energie, uvedl na trh svou první síťovou kartu certifikovanou dle UL, Network M2.

Uvedení na trh znamená rozšíření programu kybernetické bezpečnosti společnosti Eaton a spolupráci s globální organizací UL stanovující měřitelná kritéria kybernetické bezpečnosti pro produkty a systémy řízení energie zapojené do sítě. Nová UL certifikace kybernetické bezpečnosti pro síťovou komunikaci zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) společnosti Eaton je důkazem celosvětových schopností společnosti Eaton splňovat nejpřísnější specifikace a očekávání zákazníků pro bezpečné a zabezpečené řízené energie ve stále více propojenějších prostředích.

Jako nejnovější síťový zdroj nepřerušovaného napájení (UPS) společnosti Eaton poskytuje Network M2 IT profesionálům nové možnosti a vynikající rychlost při současném zajištění nejvyšší úrovně ochrany před vznikajícími kybernetickými hrozbami a splnění nejpřísnější bezpečnostní normy UL 2900-2-2.
Vývoj karty Network M2 probíhal dle rámcové filozofie Eaton „zabezpečení návrhem“, což je hluboce zabudovaný přístup pro řízení rizik kybernetické bezpečnosti během celé provozní životnosti výrobku.


Eaton Network Card M2


Network M2 zlepšuje stabilitu napájecího systému tím, že upozorňuje správce na problémy a umožňuje řízené a šetrné vypínání serverů a úložišť. Toto zařízení je dále kompatibilní se softwarem Intelligent Power Manager (IPM) Eaton a s volitelnými monitorovacími sondami druhé generace pro zlepšení kontinuity podnikání a posílení odolnosti datových center. Například v případě anomálií v napájení nebo prostředí může karta Network M2 aktivovat nakonfigurované postupy tak, aby byl zachován provoz aplikací s kritickým statusem.

Zdroj: Tisková zpráva Eaton

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Elektrotechnika a regulace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: