Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Solidworks 2019

Solidworks 2019


20.11.2018

Společnost Dassault Systèmes představila Solidworks 2019, řešení postavené na platformě 3Dexperience, které rozvíjí proces navrhování a výroby pomocí digitálních možností. Díky novým prvkům mohou vývojářské týmy lépe pracovat s velkými objemy dat a obsáhnout celistvější digitální zachycení návrhů. Verze 2019 rovněž nabízí nové technologie, které zlepší spolupráci v rámci navrhování a projektování.


Nejnovější portfolio nástrojů pro 3D navrhování a konstruování pomáhá inovátorům urychlit proces od návrhu k výrobě produktu.

Dalším významným prvkem Solidworks 2019 je funkce pro rozšířenou realitu Solidworks Extended Reality (XR). Jde o novou aplikaci pro publikování CAD dat vytvořených v Solidworks (včetně světelných, kamerových, materiálových, obtiskových a pohybových animací) s využitím virtuální a rozšířené reality a webových prohlížečů. Návrháři a konstruktéři mohou využívat funkci Solidworks XR k tomu, aby lépe revidovali návrhy prostřednictvím interní i externí spolupráce, efektivněji prodávali návrhy, školili uživatele v kompletaci a práci s produkty a prohlubovali spolehlivost návrhů v celém procesu produktového vývoje.

-ov-Nomenklatura

CAD/CAM/CAE/CIM

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: