Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Společnost ENGEL jmenovala regionální obchodní ředitele

Společnost ENGEL jmenovala regionální obchodní ředitele


27.12.2018

S dalším celosvětovým rozvojem obchodních struktur se společnost ENGEL ještě více přibližuje ke svým zákazníkům. 30 poboček a více než 60 zastoupení po celém světě bylo rozčleněno do sedmi regionů, přičemž pro každý z nich byl jmenován regionální obchodní ředitel, jenž ponese plnou odpovědnost za obchodní aktivity v příslušném regionu.


Nově jmenovaní obchodní ředitelé. Zleva: Walter Jungwirth (METAI), Wolfgang Degwerth (Amerika), Christoph Steger (střední Evropa), Gero Willmeroth (východní Asie, Austrálie, Oceánie), Graeme Herlihy (západní Evropa), Petr Stibor (východní Evropa) a Romain Reyre (jihovýchodní Asie)

Předpokladem pro rozvoj vstřikovacích řešení na míru je krátká cesta k zákazníkům a dokonalý přehled o místním trhu a jeho konkrétních požadavcích. Společnost ENGEL poskytuje systémová řešení a velmi úzce spolupracuje se svými zákazníky. Neustále rostoucí úroveň integrace procesů, rozvoj digitalizace a zapojování do sítě si žádají čím dál více individuálních konzultací. Z toho důvodu společnost ENGEL již před mnoha lety začala přesouvat dobře zavedenou a velmi úspěšnou evropskou obchodní strukturu i do dalších regionů. V továrnách za mořem vznikla interní automatizační centra, místní technologické kapacity se dočkaly rozšíření, v Americe a Asii vznikly nové obchodní jednotky a v pobočkách po celém světě se rozšířily řady odborníků z oboru. „Jmenování regionálních obchodních ředitelů představuje náš další velký krok,“ zdůrazňuje Christoph Steger, obchodní ředitel skupiny ENGEL Group. „Přesouváme zodpovědnost za obchod přímo do regionů, a tím výrazně zkracujeme rozhodovací proces.“

Nově jmenovaní regionální obchodní ředitelé působí jako kontaktní osoby pro všechny pobočky a zastoupení. Mají pravomoc nezávisle rozhodovat o všech obchodních otázkách na místní úrovni. Tím se zabrání případnému zdržení způsobenému rozdílnými časovými pásmy. Obchodní procesy dále zjednodušuje též geografická a kulturní blízkost.

Regionální obchodní ředitelé mají též na starosti rozvoj globální strategie obchodních jednotek a podporu know-how místních odborníků. Kromě odborníků na automatizaci a průmysl podporujeme také rozvoj expertů na oblast Průmyslu 4.0 a procesní technologie. Kombinují se zdroje z daných regionů s neustálou výměnou zkušeností v rámci celé skupiny, což urychluje decentralizaci know-how. „S novou strukturou a silnějšími týmy jsme schopni budoucí požadavky předvídat ještě dříve,“ říká Steger. „Díky tomu bude dále posilovat konkurenceschopnost naše, ale především našich zákazníků.“

Všichni nově jmenovaní regionální obchodní ředitelé působili na předních pozicích ve skupině ENGEL Group již mnoho let a ve svých regionech získali bohaté zkušenosti. Noví regionální obchodní ředitelé podléhají Christophu Stegerovi, který se kromě své pozice obchodního ředitele ujímá managementu pro region střední Evropy.

Zdroj: tisková zpráva společnosti Engel

Zpracováno redakcí.Nomenklatura

Technologie zpracování pryže/ plastů

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: