Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> SPS IPC Drives se mění na SPS

SPS IPC Drives se mění na SPS


21.10.2019

Ve dnech 26. až 28. listopadu 2019 se v Norimberku koná jubilejní ročník odborného veletrhu pro chytrou a digitální automatizaci a k výročí si naděluje změnu jména. Nově nese již 30 let etablovaný odborný veletrh SPS IPC Drives jméno: SPS – Smart Production Solutions. Osvědčený koncept a obsahové zaměření však zůstávají zachované a budou dále pokračovat. Digitalizace se dostává čím dál více do středu zájmu i v odvětví automatizace. Vystavovatelé proto na místě předvedou svá řešení, ale také různé produkty a příklady využití v oblasti digitální transformace. To vše bude doplněno tematickými zvláštními plochami a přednáškami na veletržních fórech.


Návštěvníkům se ve třech dnech konání akce dostane kompletního přehledu o trhu. (Foto: Mesago Messe Frankfurt/Mathias Kutt)

Na předchozí ročník přijelo z České republiky 1 650 návštěvníků, z celkového počtu 65 700 návštěvníků. Česká republika je tak druhou nejsilněji zastoupenou zemí původu zahraničních návštěvníků. I v letošním roce organizované prohlídky nabídnou zájemcům možnost komentovaných návštěv stánků inovativních vystavovatelů z oblastí strojového učení, umělé inteligence, simulace produktů a strojů, průmyslové bezpečnosti ve výrobě, cloudových ekosystémů a prediktivní údržby.

-gj-Nomenklatura

Novinky z veletrhů a výstav

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: