Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Staňte se start-upem roku!

Staňte se start-upem roku!


11.02.2020

Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp! Ve hře je několikamilionová investice, která inovativním firmám pomůže s rozvojem podnikání a se vstupem na mezinárodní trhy.


Součástí programu PowerUp! je soutěž se zajímavými cenami.

Součástí programu PowerUp! je soutěž, která je organizována exkluzivně pro start-upy a zaměřuje se na oblast energií, čistých a chytrých technologií a smart city, ale je otevřena všem inovativním nápadům. Firmy a jejich projekty mají možnost vyhrát až 65 000 EUR, titul Start-up roku a přístup k dalšímu financování. Finance umožňující další rozvoj jsou pouze jedním z mnoha aspektů, které činí soutěž PowerUp! tak unikátní. Mezi další výhody patří účast na tréninkových Business Bootcampech. Ty jsou vedené uznávanými mezinárodními byznys mentory, kteří budou start-upům pomáhat například s přípravou prezentace jejich nápadů panelu investorů a expertů z oblasti průmyslu či je zasvětí do pravidel ochrany duševního vlastnictví. Účastníci si tak vylepší své prezentační dovednosti, ověří si životaschopnost svých nápadů a modelů a budou mít možnost je korigovat podle očekávání trhu.

Přihlášky je možné podávat do 5. března 2020. Přihlásit se lze přes stránky InnoEnergy, kde najdete i další podrobnosti a podmínky.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.Nomenklatura

Všeobecné strojírenství
Management a řízení
Inovace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: