Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> TLS CZ vybavila nový objekt firmy SanSwiss

TLS CZ vybavila nový objekt firmy SanSwiss


28.05.2019

V rámci svého unikátního servisního projektu český dodavatel sofistikované vratové a nakládací techniky již všechna instalovaná zařízení digitalizoval.

Montáž svých zařízení v budované výrobní a skladové hale společnosti SanSwiss Jičín dokončila obchodně-servisní organizace TYROS Loading Systems CZ (TLS CZ). Prestižní kontrakt zahrnoval produkci a instalaci osmi sekčních vrat, pěti nakládacích můstků a devíti plastových rychloběžných vrat.

 „Naše technologie v podniku SanSwiss jsou již plně digitalizované. Dávno totiž registrujeme, že zařízení jsou používána za velmi různorodých podmínek, z čehož samozřejmě plyne i různorodý způsob a stupeň namáhání jednotlivých částí. Proto jsme v loňském roce spustili ojedinělý projekt, jehož smyslem je prostřednictvím digitalizace a na základě nepřetržitého monitoringu zátěže zařízení maximálně urychlit a zefektivnit servisní služby. V oboru vratové a nakládací techniky nikdo jiný u nás obdobnou službu nenabízí,“ zdůrazňuje ing. Ivo Luňák, jednatel a ředitel TLS CZ.

Pomocí nejmodernějšího technického a komunikačního vybavení a díky softwarové databázi s průběžně aktualizovanými informacemi je dnes TLS CZ schopna v předstihu předvídat nutné servisní zásahy a předcházet riziku závažnějších závad či odstávky. Digitalizací svých instalovaných a servisovaných zařízení tak ve firmě mohou mnohem lépe plánovat poskytování kvalitních a rychlých servisních služeb podle konkrétních potřeb každého uživatele.Těší nás také, že jsme jičínskému výrobci sprchových koutů a vaniček byli schopni nabídnout opravdu nejmodernější dostupné technologie nakládací techniky, ke kterým máme jako významný člen silné evropské skupiny Loading Systems přístup,“ říká jednatel TLS CZ Ivo Luňák. Například plastová rychloběžná vrata, instalovaná v podniku SanSwiss, patří k nejvyspělejším a svými rozměry i k největším běžně dodávaným.

Zdroj: Tisková zpráva IVEPA

Zpracováno redakcí.
 Nomenklatura

Logistika/ manipulační/ dopravní technika

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: