Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Triangl tiskne v novém

Triangl tiskne v novém


15.10.2018

V září loňského roku začala výstavby nového výrobního závodu tiskárny Triangl v MIlovicích nedaleko od Prahy. Přesně do roka se podařilo záměr zrealizovat tak, aby byl provoz plně k dispozici pro nadcházející náročné podzimní období včas, což je ve stavebnictví v dnešní době jistě úctyhodný výkon.

Nový moderní provoz tak rozšířil výrobní kapacity v oblasti tisku časopisů, katalogů a letáků. Společnost Triangl tím upevnila svou pozici lídra na trhu a zároveň si vytvořila nové možnosti dalšího strategického rozvoje.

Tato událost současně všem přináší posílení dlouhodobé perspektivy tiskárny Triangl, a.s. a výhodné technologické a ekonomické podmínky.

Vedení společnosti se těší, že v blízké době bude moci jejich druhý polygrafický závod představit svým obchodním partnerům osobně v plném provozu.


Společnost MM Publishing využívá služeb tiskárny Triangl k tisku měsíčníku MM Průmyslové spektrum, letáků, vkladů a příloh. Těšíme se tedy na další ještě lepší spolupráci a přejeme všem pracovníkům mnoho úspěchů a kvalitního tisku v nových prostorách.

Redakce

 Nomenklatura

Inovace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: