Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Valivá vedení s širokým uplatněním
Anotace
Rozšířená produktová řada Rexroth eLine nabízí technické výhody valivého vedení pro široké spektrum aplikací za příznivou cenu.

Valivá vedení s širokým uplatněním


20.02.2007
Rexroth rozšiřuje řadu profilových vedení o eLine kuličkové šrouby včetně ložiskových domků a o eLine kuličková pouzdra. Díky využití nových materiálů a technologií v kombinaci s využitím nových výrobních postupů je nová řada eLine cenově výhodnější pro širokou řadu aplikací, ale i tam, kde byly dříve použity dražší standardní komponenty lineární pohybové techniky. Zvláště se uplatní v oblasti montážní a polohovací techniky, ve stavbě lehkých strojů a v nestrojírenských oblastech. Své uplatnění nachází i v nábytkářském průmyslu a ve stavebnictví pro realizaci různých lineárních pohybů.
Velmi jednoduchá je také vlastní montáž eLine produktů. Např. kolejnicové
profilové vedení je možné montovat i na nepříliš rovnou základnu, což přináší další snížení nákladů na výrobu. Kuličková pouzdra lze pouze zalisovat do pouzdra bez dalšího zajišťování. Kuličkové šrouby je možné objednat včetně opracování konce pro eLine ložisko, a to pak dodat jako komplet s maticí a ložiskovým domkem. Široké spektrum velikostí a stoupání těchto eLine kuličkových šroubů umožní cenově výhodné řešení v mnoha aplikacích.Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: