Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Videokonference zdarma pro firmy, školy i nemocnice

Videokonference zdarma pro firmy, školy i nemocnice


20.03.2020

Společnost Lifesize zavádí zdarma po celém světě do firem, nemocnic, škol a dalších organizací své profesionální videokonferenční řešení jako podporu v boji proti pandemii Covid-19. Nabídkou videokonference na 6 měsíců zdarma tak reaguje na bezprostřední potřeby soukromých i veřejných organizací koordinovat a informovat své týmy. V České republice již nabídky zabezpečených profesionálních videokonferenčních řešení využily například Krajská nemocnice v Liberci, Nemocnice České Budějovice, Nemocnice Nymburk, Ministerstvo dopravy, ale i další ministerstva, organizace a firmy bez ohledu na průmyslový segment či geografickou polohu.


Pro zprovoznění profesionální cloudové videokonference není třeba instalovat žádné složité technické vybavení a řešit, jak je zapojit do současné firemní infrastruktury. S videokonferencí Lifesize Cloud se lze propojit s jakýmkoliv mobilním zařízením – chytrým telefonem, laptopem nebo tabletem, a to odkudkoliv a kdykoliv.

My chceme hlavně pomoci subjektům, které mají komunikační problémy, protože jim jejich dvorní dodavatelé nabídli podobnou službu zdarma, ale její zprovoznění trvá týden a více, ale oni potřebují komunikovat tady a teď. Enormně narostl počet uživatelů videokonference uvnitř organizací, avšak mnohé z nich na to nemají připravenou infrastrukturu. Firmy často nakoupily videokonference jako prémiovou službu určenou pro top management a vybrané zaměstnance, ale nyní je potřebují i pro další spolupracovníky. A to právě Lifesize umí hned. Například jednu nemocnici jsme plně rozjeli z nuly za 40 minut a dnes mají hovory v řádech hodin denně,“ říká Michal Černý ze společnosti Audiopro zastupující Lifesize v ČR.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy společnosti Aspen PR.Nomenklatura

Zajímavosti ve vědě a technice
Inovace

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: