Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Vyšší výkon, přesnost i produktivita
Anotace

Vyšší výkon, přesnost i produktivita


25.08.2005
Společnost GE Fanuc, vedoucí světový výrobce CNC technologií, představí na veletrhu EMO v Hannoveru řadu významných výrobků. Nová zdokonalení hardwaru i softwaru se zaměřením na celé spektrum obráběcích strojů od nejjednodušších až po složité pětiosé obrábění, nabídnou uživatelům vyšší výkon, přesnost, produktivitu i snazší obsluhu.
Kromě jiného budou představeny nové funkce řídicích systémů Series 30i a 31i-A5 pro zjednodušení obsluhy, zvýšení přesnosti a dosažení větší produktivity při složitém pětiosém obrábění. K vidění bude víceosý, vícekanálový systém Nano CNC Series 30i/31i/32i, vysoce rychlý a přesný systém Nano CNC Series 16i/18i/21i-Model B a cenově výhodný, ultrakompaktní systém Series 0i/0i Mate-Model C pro obráběcí stroje vstupní úrovně.
Pro jednoduché soustružení ve 3 nebo 4 osách předvede GE Fanuc nový software pro dílenské programování Turn Mate i, určený pro CNC systémy 0i-TC/0i Mate-TC Series. Pro vyšší úroveň dílenského programování frézek, soustruhů a kombinovaných strojů byl aktualizován interaktivní software GE Fanuc, Manual Guide i, který nabízí nové možnosti a ještě jednodušší obsluhu.
U obou divizí Fanuc Group rovněž proběhnou ukázky komplexních systémů s využitím robotů a obráběcích strojů pro bezobslužnou výrobu. Tato jedinečná a inovativní robotická buňka bude na veletrhu EMO v Evropě představena poprvé. To vše bude k vidění 14. – 21. září na stánku D62 v hale 13.


Nomenklatura

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: