Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Technické novinky >> Vývěvy Busch pro čínské nemocnice

Vývěvy Busch pro čínské nemocnice


11.02.2020

Rychlá dodávka pro nové nemocnice

Dvanáct velkých vývěv bylo dodáno do čínského Wu-chanu na podporu léčby pacientů nakažených koronavirem. Během několika málo dní byly ve Wu-chanu postaveny dvě nové nemocnice.


Urgentní situace – vývěvy Busch byly dodány do nově postavené nemocnice ve Wu-chanu, ve které jsou léčeni pacienti nakažení koronavirem. (Zdroj: Busch Vacuum (Shanghai) Co.)

Naše vývěvy jsou používány k odsávání tělních sekrecí nebo dýchání vzduchu na operačních sálech a nemocničních pokojích, kde se může tento obávaný virus vyskytovat. Jsou vybaveny speciálními filtry, které zabraňují dalšímu průniku viru. Vývěvy navíc nevyžadují provozní kapaliny, jako např. vodu nebo olej, které mohou být virem kontaminovány.

25. ledna, v den oslav čínského Nového roku, získala pobočka Busch China nouzovou objednávku na dodávku vývěv z naší centrály v Maulburgu. Naštěstí byly vývěvy už v našem skladu v Šanghaji, a bylo je tak možné technicky připravit pro lokální použití. I přes veřejné prázdniny a pracovní výluku nařízenou vládou se několik zaměstnanců Busch China dobrovolně ujalo úkolu připravit dodávku do Wu-chanu, vzdáleného 850 km, a nainstalovat zařízení ve dvou tamějších nových nemocnicích.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.Nomenklatura

Hydraulika/ hydraulické prvky
Vzduchotechnika/ klimatizace
Zajímavosti ve vědě a technice
Strojírenství v lékařství
Bezpečnost práce a požární ochrana

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: