Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

Připravme se na budoucnost

Období do roku 2025 by mělo přinést tak zásadní společenský skok, jako přineslo celé 20. století. Celá řada změn již na nás nyní působí a postupně se stává automatickou součástí našich osobních a profesních životů. Ale to zásadní teprve přijde a je třeba se na změny nejen připravit, ale být jejich aktivní součástí.

Inovační guru, profesor Ján Košturiak připravil pro letošní rok cyklus seminářů s experty, kteří vytvářejí budoucnost pro ty, již chtějí být v budoucnu úspěšní. Tento nový koncept vzdělávací a informační platformy chce lidem ukázat změny, které přijdou v oblasti technologií, společnosti, práce, vzdělávání a podnikání. Celkem se bude jednat o čtyři moduly seminářů konaných během roku 2019 postupně v Bratislavě, Brně, Praze a na závěr v domovské Žilině.

Naše redakce MM Průmyslového spektra s pokorou přijala nabídku mediálního partnerství této události a bude na svých stránkách v průběhu celého roku přinášet články a rozhovory s klíčovými osobnostmi k aktuálním tématům, které budou stěžejní daných seminárních modulů.

 

1. část – Úvod: Rozhovor s Jánem Košturiakem

2. část – Zaměřeno na exponenicální svět a singularitu - rozhovor s Petrem Benešem

3. část Inovační workshop

4. část Rozhovor s Filipem Dřímalkou

5. část Rozhovor s Peterem Mačušem

6. část Exponenciální organizace – podniky budoucnosti

 

 


 

Sledujte nás na sociálních sítích: