Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> 12. ročník soutěže EBEC

12. ročník soutěže EBEC

Ukaž, co umíš! Na každoroční největší technické soutěži studentů VUT

Nápady, výzva, týmová spolupráce a hlavně uvedení teoretických znalostí ze školních lavic do praxe, to bude náplní již tradiční studentské soutěže EBEC (European BEST Engineering Competition), která se v prostorách FSI a FEKTu VUT v Brně odehraje ve čtvrtém týdnu letního semestru. EBEC je výzvou, v níž mají soutěžící příležitost vyzkoušet si práci v čtyřčlenném týmu při řešení praktických úloh. Nabízí 2 kategorie.

První z nich je teoretická Case Study, ve které mají studenti za úkol analyzovat problém z praxe a najít jeho technické řešení. Výstupem této kategorie je prezentace navrhovaného řešení před porotou složenou ze zástupců firem a akademické obce.

V kategorii Team Design dostanou studenti za úkol prokázat svoji zručnost při konstrukci modelu, splňujícího určité funkce podle zadání. Po uplynutí časového limitu musí svoji práci prezentovat před porotou a dokázat, že jejich model dokáže uspět v zadaných úkolech.

Začátek registrace: 15. 1. 2020

Internetové předkolo: 19. 2. 2020

Většina zadání bývá vypracována ve spolupráci s renomovanými firemními partnery. Letos budou mít studenti i veřejnost možnost zúčastnit se EBEC JobFairu. Ten bude probíhat 26. února 2020 na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně probíhajícím zároveň spolu s fakultním kolem. Účastníci dostanou šanci poznat zástupce firem a objevit nové pracovní příležitosti.

Více informací o soutěži na www.ebec.cz.


Časopis MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem akce.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: