Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Datová centra pro business

Datová centra pro business

Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 pořádá Best Online Media ve spolupráci s nezávislým webovým magazínem BusinessIT již třetí ročník odborné IT konference o datových centrech, na kterou Vás srdečně zveme. 
Akce se bude konat  v konferenčním centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí  5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod. dopoledne do cca 15 hod. odpoledne.

Konference o návrhu, budování, správě a efektivním využívání datových center nabídne odpovědi na mnohé aktuální a často řešené otázky: Jaké jsou aktuální trendy v oblasti datových center a jak je využít pro vlastní prospěch? Jak zajistit pro firmu či jinou organizaci odpovídající služby datových center? Podle jakých kritérií vybrat dodavatele služeb? Jak volit součásti infrastruktury při budování či rozšiřování vlastního datového centra? Jak efektivně spravovat datové centrum? Jak eliminovat možná rizika?

Podrobnější informace včetně programu a témat, kterými se budeme zabývat, najdete na našem webu  //konference.businessit.cz/events/datova-centra-2017/.

Garantem odborného programu konference je Petr Mandík, šéfredaktor BusinessIT.cz.

Pokud se nám podařilo vzbudit Váš zájem, prosíme, zaregistrujte se co nejdříve zde

Návštěvníkům, kteří se zaregistrují z webu MM Průmyslové spektrum, nabízíme zvýhodněný vstup za pouhých 500 Kč + DPH 21% = 605 Kč.

Pro využití této výhody použijte při registraci kód MM500. Po přijetí Vaší registrace Vás bude kontaktovat naše administrátorka Kateřina Pazderková, které též můžete směřovat případné dotazy prostřednictvím konferenčního emailu  ITkonference@online-media.cz.

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: