Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> EMO 2017 bude v Hannoveru

EMO 2017 bude v Hannoveru

Svět obrábění se setká v Hannoveru od 18. do 23. září 2017.


Mezinárodní výrobci výrobních technologií představí na veletrhu EMO Hannover 2017 propojené systémy pro inteligentní výrobu - Connecting systems for intelligent production. Vedoucí světový veletrh kovoobráběcího průmyslu ukáže celé spektrum moderních technologií pro kovozpracování, které jsou srdcem každé průmyslové výroby.  Budou zde představeny nejnovější stroje a zařízení, technologická řešení s vysokou účinností, podpůrné služby, udržitelnost ve výrobě a mnoho dalšího. Stěžejní částí veletrhu EMO jsou obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, počítačová technika, průmyslová elektronika a příslušenství.

Odborní návštěvníci veletrhu EMO jsou ze všech významných průmyslových branží, jako je průmysl strojírenské výrobní techniky, automobilový průmysl a jeho subdodavatelé, výroba pro letectví a kosmonautiku, jemná mechanika a optika, loďařský průmysl, medicínská technika, výroba nástrojů a forem, lehký průmysl a výroba oceli. Veletrh EMO Hannover je nejvýznamnějším mezinárodním světovým setkáním výrobní techniky. Veletrhu EMO Hannover 2013 se zúčastnilo přes 2 130 vystavovatelů a asi 143 000 odborných návštěvníků z více než 100 zemí.  Veletrh EMO je registrovaná značka Evropské asociace výrobců obráběcích a tvářecích strojů CECIMO.

BEZPLATNÉ VSTUPENKY - nové odkazy srpen 2017

Jednodenní elektronická vstupenka pro libovolný první den návštěvy veletrhu: //www.emo-hannover.de/promo?ch3qt&emsrc=coop&refID=em/2017/b/en/mmprum/tic/cz

Jednodenní elektronická vstupenka pro libovolný druhý den návštěvy veletrhu: //www.emo-hannover.de/promo?mndzs&emsrc=coop&refID=em/2017/b/en/mmprum/tic/cz

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od pořadatelů veletrhu v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na jméno, kterou si vytiskněte ve formátu A4 a předložte ji při vstupu na výstaviště. Platí v den návštěvy veletrhu také jako jízdenka na veřejnou dopravu v Hannoveru (GVH region), ale před nástupem do dopravního prostředku si nezapoměňte na vstupence označit datum návštěvy veletrhu. Jinak bude eTicket pro jízdu veřejnou dopravou neplatný!


V těchto dnech zveřejní svaz VDW předběžný seznam vystavovatelů veletrhu EMO na webové adrese www.emo-hannover.de. Zatím se přihlásilo asi 2 000 vystavovatelů ze 42 zemí. Veletrh je tak na nejlepší cestě, aby překonal rekord veletrhu EMO 2013.

Obrazovou reportáž z poslední výstavy EMO v Hannoveru z roku 2013 naleznete zde.

Obrazovou reportáž z poslední výstavy EMO v Milaně z roku 2015 naleznete zde.

Více na stránkách veletrhu www.emo-hannover.de

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: