Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

EMV 2017

Pod značkou EMV se skrývá mezinárodní veletrh elektromagnetické kompatibility  (Elektromagnetische Verträglichkeit), který se koná na výstavišti ve Stuttgartu ve dnech 28. až 30. března.V loňském roce jej navštívilo více než 3200 odborníků, z toho asi třetina ze zahraničí. Předpokládá se, že letošní účast bude ještě vyšší. Novinky totiž připravilo více než 100 vystavovatelů a veletrh si tak vydobyl vedoucí postavení ve svém oboru na evropském kontinentě. Velký zájem je také o přednášky, diskuse a workshopy.


Jedním z hlavních témat letošního ročníků je zásobování energií, jaké požadavky a šance nabízí nejbližší budoucnost. Na hlavní přednášce plenárního zasedání o tom bude hovořit Dr. Hendrik Adolphi, vedoucí oddělení technického rozvoje společnosti Netze BW, což je největší energetický distributor v Baden-Württembergsku.


Ve workshopu, v němž je jednajícím jazykem angličtina, zazní dva zajímavé referáty. Pan Lee Hill, který je zakládajícím členem společnosti Silent Solutions, což je konzultační firma sídlící v kalifornském Silicon Valley, pohovoří na téma „What Electronic Designers Want to Know: Mastering the Details of EMI Suppression Ferrites“ a druhou přednášku nazval „Simplified Theory, Applications and Demonstrations of Precompliance Probesand EUT Cables for EMC“. Velký zájem se očekává o referát prof. Davyho Pissoorta z technické vysoké školy v belgickém Leuvenu „EMI Risk Management: a Necessity for Safe and Reliable Electronic Systems“.

Další informace zde.

-ks-

Zdroj: tisková zpráva

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: