Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> EuroBLECH - 25. mezinárodní výstava technologií zpracování kovových plechů

EuroBLECH - 25. mezinárodní výstava technologií zpracování kovových plechů

EuroBLECH 2018 se bude konat v období od 23. do 26. října 2018 v Hanoveru.


Předchozí ročník 2016 byl z hlediska mezinárodního průmyslu zpracování plechu považován za velmi úspěšný. Jedním z hlavních témat tohoto mezinárodního veletrhu technologií zpracování plechu byl celkový trend digitalizace a automatizace výrobních procesů. Inovativní duch průmyslového sektoru vedl k 2% rozšíření celkové výstavní plochy a počtu návštěvníku ve srovnání s předchozí akcí. Veletrh EuroBLECH 2016 navštívilo celkem 60 636 lidí ze 102 zemí. Na čisté výstavní ploše 87 800 m2 předvedlo své výrobky a služby celkem 1 505 vystavovatelů ze 41 zemí.

Vstupte do digitální reality

Každé dva roky se EuroBLECH stává akcí, kterou musejí navštívit konstrukční inženýři, manažeři výroby, manažeři kvality, nákupčí, výrobci, techničtí ředitelé a odborníci z asociací či výzkumu a vývoje, aby zde objevili nejnovější trendy a strojní zařízení v oblasti zpracování plechu. Návštěvníci letošního veletrhu mohou očekávat celé spektrum inteligentních řešení a novátorských strojních zařízení pro moderní výrobu v oblasti zpracování plechu, které jsou představeny v podobě mnoha živých předvádění na výstavních stáncích. V současné době hraje digitální transformace v průmyslu hlavní roli, což zajišťuje vyšší účinnost a tím i vyšší úroveň automatizace a prediktivní údržby. Tento vývoj se odráží v mottu letošního veletrhu EuroBLECH „Vstupte do digitální reality“, protože Průmysl 4.0 a související Chytrá továrna se staly hlavními tématy v oblasti zpracování plechu. Ta se nyní stala důležitou oblastí pro malé a střední podniky, které do těchto technologií chtějí v blízké budoucnosti investovat, aby získaly konkurenční výhodu na svých trzích.


„Digitální transformace je momentálně důležitým tématem v oboru. To vyžaduje úzkou spolupráci v celém hodnotovém řetězci od řízení výroby až po údržbu“, říká Evelyn Warwicková, ředitelka výstavy EuroBLECH jménem pořadatele Mack Brooks Exhibitions. „Pro společnosti v odvětví zpracování plechu je největší výzvou vytvoření inteligentního výrobního prostředí, které je založeno na bezpečné výměně dat a síťovém propojení strojů a procesů. EuroBLECH 2018 svým návštěvníkům nabízí možnost najít řešení těchto výzev a navázat kontakt s obchodními partnery, aby jim pomohli s integrací těchto procesů, strojů a systémů do jejich výroby“, pokračuje Evelyn Warwicková.

Profil veletrhu EuroBLECH

EuroBLECH je celosvětově největším veletrhem pro odvětví zpracování plechu, a pro návštěvníky je tržištěm, kde objeví a získají nejnovější novátorská výrobní řešení. Četná živá předvádění na výstavních stáncích nabízejí obchodním návštěvníkům příležitost zažít v akci stroje a systémy ze všech oblastí zpracování plechu. Profil veletrhu EuroBLECH pokrývá patnáct technologických sektorů, a proto pokrývá celý technologický řetězec zpracování plechu: plech, polotovary a hotové výrobky, manipulace, separace, tváření, flexibilní zpracování plechu, zpracování trubek/řezů, spojování, svařování, aditivní výroba, povrchová úprava, zpracování hybridních konstrukcí, nástroje, řízení kvality, systémy CAD/CAM/CIM, vybavení továren a skladů i výzkum a vývoj.


Seznam vystavovatelů – dostupný na webových stránkách EuroBLECH, je pravidelně aktualizován a poskytuje informace o vystavujících společnostech, jako jsou profily vystavovatelů, tiskové zprávy on-line, firemní videa a kontaktní údaje. Zpravodaj EuroBLECH News, který je zasílán měsíčně před zahájením akce, nabízí aktuální novinky o veletrhu, vystavovatelích a průmyslovém sektoru. Formulář předplatného EuroBLECH News je také k dispozici na webových stránkách www.euroblech.com. EuroBLECH lze také sledovat na těchto sociálních médiích: Facebook, Twitter, LinkedIn a YouTube. EuroBLECH je nyní také dostupný na Instagramu. Oficiální hashtag je #euroblech.

EuroBLECH 2018 se bude opět konat v halách 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 a 27 na výstavišti v německém Hannoveru. Otevírací doba je od úterý 23. října 2018 do pátku 26. října 2018 od 9:00 do 18:00 hodin. Mezinárodní letecké spoje i skvělá místní infrastruktura zajišťují, že je místo akce snadno dostupné letadlem, autem a veřejnou dopravou.

Další podrobné informace o veletrhu i o dopravě a ubytování jsou k dispozici na webových stránkách veletrhu www.euroblech.com.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: