Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Fórum automatizace 2019 ukáže perspektivy a úskalí digitalizace

Fórum automatizace 2019 ukáže perspektivy a úskalí digitalizace

Cesta k digitalizaci v průmyslu, infrastruktuře, dopravě a dalších oborech může být i pěkně dobrodružná. Jak neztroskotat, napoví přednášky a prezentace ve Fóru automatizace na březnovém veletrhu Amper 2019. Mottem pátého ročníku této přednáškové akce jsou Perspektivy a úskalí digitalizace.

Přednášky a prezentace, které probíhají po celou dobu veletrhu v otevřeném přednáškovém prostoru v hale V, pořádá časopis Automa na veletrhu Amper každoročně. Právě nyní je ten správný čas rezervovat si přednášku a představit návštěvníkům pokročilou automatizační a měřicí techniku i nástroje průmyslové informatiky. Zájemci o přednášku se mohou obracet na Evu Vaculíkovou: vaculikova@automa.cz, tel.: 739 615 846.

Otevřený prostor Fóra automatizace je ideálním místem k odborné diskusi a k navázání kontaktů s novými zákazníky. Každý den je věnován jinému odbornému tématu
 

 • Úterý 19. března   
  digitalizace, IoT a průmysl 4.0, digitální dvojčata
   
 • Středa 20. března   
  strojové vidění a umělá inteligence, robotizace a automatizace výroby
   
 • Čtvrtek 21. března   
  komunikace a informační systémy v průmyslu, chytrá infrastruktura
   
 • Pátek 22. března   
  odborné vzdělávání, studentské soutěže a stat-upy
   

Vedle pozvaných návštěvníků přilákají zajímavé přednášky mnoho náhodných kolemjdoucích. Návštěvníci veletrhu Amper si vyhledají přednášku podle svého zájmu v propagačních materiálech veletrhu Amper a časopisu Automa.


Živá atmosféra ve Fóru automatizace láká k účasti na přednáškách.

Fórum automatizace poskytuje dostatek prostoru k živým ukázkám výrobků i k vystavení roll-upů přednášejících. Posluchačům je možné rozdat také tištěné letáky. Program ve Fóru automatizace bude probíhat denně od 9:15 do 16:00 hodin, v pátek do 14:00 hodin.

(ev)


 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: