Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Global Altair Technology Conference

Global Altair Technology Conference

Společnost Altair Engineering pořádá jako každým rokem celosvětovou technologickou konferenci GATC (Global Altair Technology Conference), která je určená pro uživatele, zákazníky Altair a příznivce simulačních technologií obecně.


Zúčastněte se s námi konference, tentokrát ve virtuálním interaktivním prostředí.

Díky dynamické kombinaci přednášek, panelů a technických relací se seznámíte se s nejnovějšími trendy ovlivňujícími naše odvětví i svět kolem nás.
 
Těšit se můžete na proslulé řečníky jakými jsou americká robotička Dr. Ayanna Howard, děkanka inženýrství a aplikovaných věd na Kolumbijské univerzitě Dr. Mary C. Boyce nebo egyptsko-americký vědec Dr. Rana el-Kaliouby. Nebudou chybět přednášky od klíčových osobností z Altairu a jejich pohled na současné trendy.
 
Program je rozdělen do tří dnů. První den na téma "Future of ..." uvede řadu provokativních a inspirativních keynotes, které další přednášející ve druhém dni dále rozvedou v tématech

•    Transforming Healthcare and Our Well-being
•    Cleaner, Faster and Safer Mobility
•    Decision-making Driven by Technology
•    Work and Life: Connected and Augmented

Den třetí je o akademické inspiraci. Ve struktuře, která má na mysli vašeho vnitřního studenta, uslyšíte inspirativní klíčové poznámky od lídrů v oboru, stejně jako panelové diskuse zaměřené na budoucnost učení, zejména v „novém normálu“.
 
Konference je určena všem badatelům, inovátorům ať už se jedná o inženýry nebo konstruktéry, ředitele IT nebo datové vědce, pracovníky z průmyslové praxe či akademické sféry.

Prohlédněte si program konference, seznamte se s tématy a včas se registrujte na stránkách Virtual Global ATC 2020.

Zdroj: Altair Engineering

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: