Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

Hannover Messe 2019

Nadcházející ročník se bude konat v německém Hannoveru v termínu 1. až 5. dubna 2019.

V rámci akce budou uspořádány přední mezinárodní odborné veletrhy v klíčových oborech, jako jsou průmyslová automatizace a IT, energie, pohony, průmyslové subdodávky a výzkum a vývoj. Přesvědčivým vystavovatelským konceptem mezinárodních odborných veletrhů pořádaných na jednom místě sází HANNOVER MESSE na aktuální trendy a témata, jako je synergie v rámci průmyslových procesů a efektivní a trvale udržitelná produkce.

Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2019 bude Švédsko.

Vstupenka na Hannover Messe zdarma!

I v letošním roce naše redakce ve spolupráci s českým zastoupením Deutsche Messe CZ nabízí bezplatné permanentní elektronické vstupenky, podléhající registraci přes internetovou stránku veletrhu (eTickets) - platné po celou dobu konání veletrhu. Zde je odkaz pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets) k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2019:

https://www.hannovermesse.de/ticketregistration?xhe8u
 

Návod

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na Vaše jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně a předložíte ji při vstupu na výstaviště.

Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.  V případě použití veřejné dopravy v Hannoveru (GVH region) je třeba opatřit si před nástupem jízdy jízdenku. Elektronické vstupenky (eTickets) nejsou platné jako jízdenky pro veřejnou dopravu.

Další informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.hannovermesse.de/en/get-tickets/ .

V rámci HANNOVER MESSE se v roce 2019 představí těchto 6 odborných veletrhů:

•    Integrated Automation, Motion & Drives / IAMD (Mezinárodní veletrh pro integrovanou automatizaci, průmyslové IT, techniku pohonů a fluidní techniku)

•    Digital Factory (Mezinárodní veletrh pro integrované procesy a IT řešení)  

•    Energy (Mezinárodní veletrh pro integrované energetické systémy a mobilitu)  

•    ComVac (Mezinárodní veletrh pro techniku stlačeného vzduchu a vakuovou techniku)  

•    Industrial Supply (Mezinárodní veletrh inovativních subdodavatelských řešení a lehkých konstrukcí)  

•    Research & Technology (Mezinárodní veletrh výzkumu, vývoje a přenosu technologií)

Bližší informace o veletrhu najdete na internetové stránce veletrhu www.hannovermesse.com.

Veletrhu HANNOVER MESSE se zúčastňuje každoročně asi 50-60 vystavovatelů z České republiky na ploše 700 až 1.000 m2.


Foto Hannover Messe

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: