Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Hydraulické systémy tvářecích strojů

Hydraulické systémy tvářecích strojů

V úterý 3. března 2020 se v prostorách České strojnické společnosti na Novotného lávce uskuteční další z pravidelných čtvrtletních seminářů pořádaných Českou asociací pro hydrauliku a pneumatiku. Tentokrát na téma Hydraulické systémy tvářecích srtojů, kterému jsme se na této odborné platformě již několik let nevěnovali. Nyní bychom rádi tento deficit dohnali, protože také tato oblast se, podobně jako další sféry v hydraulice, dynamicky vyvíjí a přináší nové produkty a aplikace.

Nosným tématem semináře budou inovace hydraulických systémů napříč širokým spektrem tvářecích technologií, ať už je to lisování, tažení, stříhání, volné kování, ohraňování, ohýbání a další. Nedílnou součástí moderních hydraulických systémů jsou také řídící a elektrické systémy, i jim se budeme během semináře v příspěvcích předních světových výrobců hydrauliky věnovat. Velmi důležitou oblastí při navrhování systémů je bezpečnost zařízení, ani tato problematika nebude na semináři opomenuta, především ve vztahu k plnění požadavku normy DIN EN 693 respektive DIN EN ISO 16092-3:2018. Věřím, že si v zajímavém programu semináře každý účastník najde to „své“ a odnese si mnoho nových poznatků o novinkách a trendech v oblasti hydraulických systémů pro tvářecí stroje.

Termín: 3. března 2020 od 9:00 hod.

Místo: ČSVTS, Praha 1, Novotného lávka 200/5, budova A

Odborný garant: Česká asociace pro hydrauliku a pneumatiku (CAHP) – odborná sekce ČSS

Organizační garant: Česká strojnická společnost

Příjem přihlášek a dokladů o úhradě vložného: nejpozději do 24.2.2020 na sekretariát semináře e-mailem nebo poštou (pokud nemůžete zaslat přihlášku a potvrzení o platbě do uvedeného termínu, informujte nás telefonicky, nebo e-mailem, vložné lze uhradit hotově při prezenci)

Účastnický poplatek: 300 Kč (členové ČSS a studenti při předlož. indexu, jiného studij. dokladu – zdarma)

Více informací: ČESKÁ  STROJNICKÁ  SPOLEČNOST, Novotného lávka 200/5,  110 00  Praha 1, tel.: 221 082 203, mobil 728 747 242, e-mail: strojspol@csvts.cz, www.strojnicka-spolecnost.cz, www.cahp.cz

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: