Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

it-sa

Veletrh zabezpečení IT s největším počtem vystavovatelů v Evropě dál roste. Pět měsíců před konáním it-sa 2017 už rezervovaná výstavní plocha o čtvrtinu přesahuje úroveň předchozí edice. Aby bylo možné vyhovět vysoké poptávce německých i zahraničních poskytovatelů řešení pro kybernetickou bezpečnost, uskuteční se it-sa od 10. do 12. října poprvé ve dvou halách Veletržního centra Norimberk.

Ransomware „WannaCry“ během mimořádně krátké doby ochromil statisíce počítačů po celém světě. Mimo jiné u německého železničního dopravce Deutsche Bahn a v nemocnicích. Útok znovu ukazuje, jak zranitelná je moderní IT infrastruktura. Jak se firmy a organizace mohou před různými bezpečnostními hrozbami chránit, předvede právě odborný veletrh it-sa. S jasným zaměřením na téma IT security se akce vypracovala na vynikající pozici mezi evropskými veletrhy. S 489 vystavovateli v roce 2016 dosáhla kapacitních limitů haly 12, v níž se od své první edice v roce 2011 konala. Ročník it-sa 2017 se proto přesouvá do hal 9 a 10. Už dnes rezervovaná výstavní plocha o čtvrtinu překračuje úroveň předchozí edice.


Pozitivní ohlas mezi stávajícími vystavovateli, řada nově přihlášených a rozšíření mnoha stánků jsou příslibem opět většího veletrhu it-sa. Přestěhováním vytvoříme prostor potřebný pro další růst it-sa,“ vysvětluje Frank Venjakob, Executive Director veletrhu it-sa ve společnosti NürnbergMesse. Návštěvníci se teď na odborný veletrh dostanou přímo prostředním vchodem Veletržního centra Norimberk. Doprovodný kongresový program Congress@it-sa se bude jako obvykle konat v bezprostřední blízkosti veletrhu a přístup bude možný rovněž vchodem střed.


Žádná změna se nedotýká úspěšného konceptu veletrhu. Až po fyzickou ochranu výpočetních středisek pokrývá it-sa celé spektrum aktuálních řešení pro zabezpečení IT v oblasti hardwaru a softwaru, výzkumu a poradenských služeb. Příspěvky vystavovatelů na otevřených fórech doplní nabídku informací o praktické znalosti, know-how z oboru a diskuze k aktuálním otázkám kybernetické bezpečnosti. V nedávném dotazníkovém šetření mezi členy Spolkového svazu pro zabezpečení IT TeleTrusT, které se týkalo preferencí a účasti na veletrzích o zabezpečení IT, se veletrh it-sa dočkal nejlepšího hodnocení mezi všemi relevantními akcemi v Evropě.

Informace o poslední edici it-sa a ohlédnutí ve formě videa najdete zde.

-ks-

Zdroj: tisková zpráva

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: