Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Konference pro eBikery

Konference pro eBikery

Elektromobilita se v současné době stává doslova fenoménem. Díky vizionáři Elonu Muskovi ve své podstatě v tomto ohledu konzervativní automobilky urychlily své vývojové procesy a postupně představují první elektro “vlašťovky”. O značný krok dále, co se především komercionalizace týče, je ale sektor elektrokol. Ta našla své pevné místo v našich domácnostech, jdou napříč generacemi, jsou cenove dostupnější. Není pravděpodobně výrobce kol, který by nyní jak v high level, tak i běžné třídě nenabízel elektrokola.

Jsou vsak špickové, originální produkty, které se svým pojetím odlišují od ostatních. Jako například projekt eBike, o kteréj jsme opakovaně v MM Prumyslovém spektru informovali z pozice hrdého partnera slovenského Kinazo Design, plně customizovaného, aditivní technologií ze slitiny hliníku vyrobeneho, freeridoveho eBiku, za kterým stal Patrik Paul se svým týmem. Po dva roky jsme eBike vystavovali na našem stánku na MSV v Brně.


Jiná parta zapálených slovenských bikerů je kolem Stefana Cemana, který na listopad připravuje jedinečnou konferenci, která svým pojetím doposud neměla v českých a slovenských zemích srovnání. V jeden den na jednom miste se na konferenci EBIKE Future setkají špičky z této oblasti, vizionáři a realisté. Jména jako Hannes Neupert, Scott Montgomery, Wiener Monders, nebo již zmíněný Patrik Paul a guru všech inovačních počinů Jano Košturiak a celá řada dalších, převážně zahraničních speakerů, je zárukou, že akce konaná 26. listopadu 2019 v Bratislavě, bude přelomovou událostí v této branži.

Jménem partnera konference vás srdečně zveme. Více na  webu konference.

-dvo-

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: